همه چیز درباره کامران و هومن

  سلا دوستان عزیزم . امیدوارم که حالتون خوب باشه . ساله ۲۰۰۹ به همتون تبریک میگم .دوستان قرار بود بعد از کنسرت لاس وگاس براتون آپ کنم که دوستانم که به کنسرت رفتن هنوز نتونستند برام عکس ارسال کنن . ولی به خاطر درخواستهای زیاد من آپ میکنم ولی با تعداد کمی عکس تا وقتی عکسها به دستم برسه و آپ کامل بشه .

در مورده کنسرت لاس وگاس و شایعه جدیدی که درست شده باید بهتون بگم که من از دوستم نگار عزیز که عکساشو در آپه قبل با کامران و هومن دیدید پرسیدم و نگار گفت که پیشه بنفشه نشسته بوده و البته عکسش هست . در مورده دوست دختر کامران باید بهتون بگم که چنین چیزی نیست و شایعه هست . هر کسی که پیشه کامران باشه که دلیل بر دوست دختر بودن نمیشه . دخترای زیادی اونجاهستن که وقتی کامران و هومن رو میبینن میرن جلو و چند ساعت پیششون هستن .

در مورده آهنگ نرو باید بهتون بگم بله حقیقت داره و هومن در هر کنسرتی که بنفشه باشه این آهنگ رو برای بنفشه اجرا میکنه و دلایله این کار شخصی هست و ربطی به رفتن و بهم خوردن رابطه هومن و بنفشه نداره . بلکه خیلی روابطشون خوب هست .

دوستان عکسها بیشتر از هومن و بنفشه هست و به خاطر درخواستهای خیلی زیاد برای عکس کتی من براتون یک عکس از کتی میزارم که ماله کنسرت فروم هست .

عکسهای کنسرت لاس وگاس

 

مرسی از نظراته زیباتون. ولی متاسفانه من مجبورم که نظرات رو با تائید نویسنده بزارم علتشو که خودتون میدونید یک سری آدمهای بیکار و بی سواد والبته حسود و عقده ای نظرهای بدی میزارن . دوستان شما نظر بدین من همون روز یا فرداش تائید میکنم .

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم دی 1387ساعت 10:29  توسط STRANGER IN MOSCOW |